Přeskočit navigaci

Metrologické upínací stavebnice pro CMM

Metrologické upínací stavebnice pro souřadnicové měřicí stroje (CMM) zvyšují výrobní kapacitu, opakovatelnost a přesnost kontrolního procesu tím, že zajišťují rychlé a opakovatelné nastavení upínačů daných součástí.


Před měřením součástí je zajistěte pomocí modulárních upínacích stavebnic pro CMM. Naše široká nabídka komponent umožňuje upínat do CMM dílce téměř libovolných rozměrů, tvarů a materiálů.

Upínací stavebnice pro CMM

Naše nabídka upínacích stavebnic pro CMM zahrnuje široký výběr upínacích desek standardního rozměru a upínacích elementů se závity M4, M6, M8 nebo 1/ 4-20. Ať kontrolujete součásti pro letecké, kosmické, automobilové, elektronické, průmyslové nebo zdravotnické aplikace, společnost Renishaw je schopna poskytnout komplexní upínací řešení pro jakoukoliv součást bez ohledu na její velikost, tvar nebo materiál.

Nakupujte online

Maximalizujte kapacitu měření při zachování flexibility

Pro minimalizaci neproduktivních přípravných časů při zachování flexibility upnutí lze obrobky upínat na základní desku mimo CMM, optický systém nebo kontrolní systém Equator. Upnutý obrobek lze snadno umístit do měřicího zařízení bezprostředně před měřením.

Jiným způsobem minimalizace neproduktivních přípravných časů je umístění několika upnutých dílců do měřicího prostoru CMM. Více obrobků na základně CMM lze měřit v jedné dávce, bez nutnosti zastavování a spouštění měřicího cyklu při upínání více obrobků.

Flexibilní, opakovatelná a trvanlivá řešení upínání

Velký rozsah upínání

Velký rozsah upínání

Reprodukovatelné upínání

Reprodukovatelné upínání

Velký rozsah komponent

Naše modulární upínací stavebnice pro CMM lze použít pro zajištění dílců téměř libovolných rozměrů, tvarů a materiálů. Základní desky a komponenty se standardně dodávají s metrickými závity M4, M6, M8 a s palcovými závity 1/4-20“.

Díky široké nabídce upínacích řešení dostupných v našem internetovém obchodu můžete kolekci upínačů rozšiřovat při změně vašich požadavků.

Reprodukovatelná ustavení obrobku

Identické upínaní eliminuje vliv nahodilých chyb procesu a je důležité pro zvýšení opakovatelnosti a přesnosti kontroly.

Díky alfanumerickému označení základních desek a upínacích komponent lze upnutí obrobku přesně dokumentovat a reprodukovat.

Velký rozsah upínání

Nabídka komponent

Modulární a zakázkový upínač pro ojnici

Modulární a zakázkový upínač pro ojnici

Rychlé sestavení

Upínací sestavy lze sestavit velmi rychle a tím zvýšit výrobní kapacitu a odstranit prodlevy během kontroly. Všechny komponenty jsou dotahovány ručně bez použití speciálních nástrojů.

Nepřekonatelná odolnost vůči opotřebení

Naše komponenty z tepelně upravené oceli a základní desky s tvrdým eloxováním mají hladký povrch odolný vůči poškrábání.

Věděli jste, že?

Zakázkové upínací stavebnice vyvíjí konstrukční tým společnosti Renishaw. Ať už potřebujete zvýšit výkon měřením více dílců současně, nebo máte prvky, které jsou pomocí naší modulární nabídky obtížně dostupné, můžeme vám poskytnout zakázkové řešení.

Vyplňte formulář zakázkového požadavku.

Zakázkový upínač CMM pro více dílců

Zakázkový upínač CMM pro více dílců

Nabízíme také širokou škálu snímacích systémů pro CMM a doteků, nebo můžete prozkoumat další řešení upínání.

Dokumenty ke stažení

Galerie aplikací metrologických upínacích stavebnic pro CMM