Přeskočit navigaci

Upínací stavebnice

Společnost Renishaw nabízí řadu modulárních i zakázkových upínacích stavebnic a softwaru pro použití se souřadnicovými měřicími stroji (CMM), kontrolními systémy Equator™a optickými měřicími systémy.

Vymyšleno pro měření

Zjistěte více o tom, jak můžete s pomocí upínacích stavebnic Renishaw usnadnit a zrychlit Vaše měření.

Jaké upínání potřebujete?

Upínací stavebnice Renishaw zvyšují měřicí kapacitu, opakovatelnost a přesnost měření. Upínací stavebnice se dají snadno, rychle a opakovaně sestavit.

Ať už měříte dílce pro letecký, automobilový, elektrotechnický či zdravotnický průmysl, upínací stavebnice Renishaw představují kompletní řešení pro upínání.

Proč zvolit upínací stavebnice Renishaw?

Společnost Renishaw nabízí řadu modulárních i zakázkových upínacích stavebnic a softwaru pro použití se souřadnicovými měřicími stroji (CMM), kontrolními systémy Equator™a optickými měřicími systémy. Upínací stavebnice Renishaw nabízejí řadu výhod:

  • Všechny komponenty jsou dotahovány ručně bez použití speciálních nástrojů.
  • Otvory v upínacích deskách jsou označeny. Díky tomu lze snadno zdokumentovat souřadnice jednotlivých stavebnic a sestavu opakovaně rozebírat a sestavovat.

Nabízená řada obsahuje široký výběr upínacích desek a komponentů v provedení se závity M4, M6 a M8. Renishaw rovněž uvede upínací stavebnice s velikostí závitu ¼ 20, jejichž první verze bude k dispozici začátkem roku 2019. Upínací řešení lze vytvořit pro libovolnou součást bez ohledu na její velikost, tvar nebo materiál. 

Společnost Renishaw nyní uvedla pro další zvýšení produktivity měřicích zařízení software FixtureBuilder. Pomáhá při tvorbě upínacích stavebnic, jejich dokumentování a off-line programování.

Další informace