Přeskočit navigaci

LP2 Modulární snímací systém

Pro ustavení a kontrolu obrobků na soustruzích, obráběcích centrech a CNC bruskách.

Vysoce výkonné, kompaktní sondy pro kontrolu obrobku a ustavování nástrojů.

LP2 a LP2H

Zatímco LP2 představuje standardní provedení, verze LP2H je vybavena zesíleným mechanismem. LP2H tak umožňuje použití delších doteků a má vyšší odolnost vůči vibracím stroje. Obě verze jsou k dispozici i v provedení DD se zdvojenou těsnicí membránou. Provedení DD je vhodné pro použití v drsných podmínkách s velkým množstvím třísek v chladicí kapalině.

Všechny typy sond řady LP2 jsou vhodné pro použití s modulárními snímacími systémy s optickým přenosem OMP40M a OMP60M, systémy s rádiovým přenosem RMP40M a RMP60M a s indukčními přenosovými moduly. Při použití v na bruskách mohou být rovněž připojené kabelem.

Funkce a výhody

  • Osvědčený kinematický mechanismus.
  • Kabelové připojení sondy odolné vůči rušení signálu.
  • Miniaturní rozměry.
  • Zvýšená odolnost proti vlivům prostředí.
  • Opakovatelnost 1 až 2 μm 2σ (podle provedení sondy).

Snímací systémy mohou vdechnout nový život i starším obráběcím strojům. Inteligentní řízení procesu obrábění umožňuje použít i starší stroje k plnění nových úkolů. Nově pořizované stroje jsou už sondami vybavovány standardně. Z hlediska poměru ceny a výkonu jde o nejlepší řešení, jaké na výrobní lince vačkových hřídelů máme k dispozici.

Nissan

LP2 v činnosti

Užitečná videa

Publikace pro uživatele sond LP2

Instalační příručky, uživatelské příručky a informace o shodě najdete v naší knihovně technické podpory.

Přednosti Renishaw

Ve společnosti Renishaw si ceníme vynikající reputace v oblasti poskytování podpory našim zákazníkům prostřednictvím sítě více než 70 vlastních servisních a podpůrných zastoupení na celém světě.

Získejte technickou podporu, školení i odborné rady nebo si v našem dobře zásobeném internetovém obchodu kupte náhradní díly a příslušenství.

LP2 snímky

Interface

Kompatibilní komunikační moduly – HSI.