Přeskočit navigaci

LiveTrack™

Dokonalá technologie sledování povrchu/rozhraní vzorku

Technologie sledování ohniska LiveTrack™ automaticky udržuje optimální zaostření v reálném čase během sběru dat a zobrazení videa v bílém světle.

Nerovné, zakřivené a drsné povrchy

Rychlé získání přesných a reprodukovatelných spekter ze vzorků s extenzivními topografickými odchylkami.

 • Tigers Eye rock Tigers Eye rock [gen]

Sledování zaostření v režimu bílého světla

Vyhledejte vizuálním sledováním vzorku oblasti, které vás zajímají, bez nepohodlného ručního ostření nebo časově náročného předběžného skenování nebo přípravy vzorku.

Technologie pro všechny vzorky

Používejte technologii LiveTrack se všemi Ramanovými technikami generování obrazu společnosti Renishaw. Udržování submikrometrického zaostření i na vzorcích s výškovými odchylkami několika milimetrů. Analýza vzorků, jejichž studium bylo dříve nepraktické nebo by vyžadovalo rozsáhlou přípravu vzorku. Generování Ramanových obrazů a jejich skládání do 3D obrazu topografie vzorku. Vyberte si požadovaný pohled manipulací s těmito obrazy ve 3D!

Jednoduché použití. Stačí jen zapnout!

Technologie LiveTrack poskytuje trvalou zpětnou vazbu o stavu vzorku, a nastavuje tak sledování výšky vzorku. Není nutné časově náročné nastavování - stačí zaostřit vzorek a zapnout LiveTrack.

Stáhněte si další informace

 • Technical note: LiveTrack focus-tracking technology Technical note: LiveTrack focus-tracking technology [en]

  LiveTrack focus-tracking technology maintains optimum focus for both white light and Raman imaging to give stunning 3D images. It is used in Renishaw’s inVia™ Qontor® confocal Raman microscope, and RA802 and RA816 analysers.

 • Poznámky k produktu: Konfokální Ramanův mikroskop inVia Qontor Poznámky k produktu: Konfokální Ramanův mikroskop inVia Qontor [en]

  Konfokální Ramanův mikroskop inVia™ Qontor® je všestranný nástroj pro výzkum s jedinečnou technologií sledování zaostření v reálném čase. Mikroskop inVia Qontor zachovává všechny funkce světově proslulého mikroskopu inVia Reflex™; je doplněn celou řadou užitečných funkcí, včetně výkonné technologie sledování zaostření LiveTrack™. Nyní můžete snadno studovat vzorky na nerovném, zakřiveném nebo drsném povrchu.

Podívejte se na film

Galerie snímků

 • LiveTrack silicon wafer
 • LiveTrack screwdriver bit
 • Tigers Eye rock
 • Fresnel lens

Více informací

Alternativy technologie LiveTrack

LiveTrack se dodává se systémem inVia Qontor a s farmaceutickým analyzátorem RA802.

K ostatním Ramanovým systémům inVia se dodávají alternativní technologie.

Mnoho aspektů inovativních technologií společnosti Renishaw je kryto patenty.

LiveTrack - poslední novinky

Technologie sledování zaostření LiveTrack společnosti Renishaw vyhrála ocenění

Globální technologická společnost Renishaw s potěšením oznamuje, že získala ocenění za technologii sledování zaostření v reálném čase LiveTrack pro Ramanovo zobrazování.