Přeskočit navigaci

Nejnovější produkty

QUANTiC je řada inkrementálních digitálních snímačů se snadnou montáží

Díky integraci filtrační optiky Renishaw a interpolační technologie představují snímače QUANTiC nabídku vysoce přesných, superkompaktních, inkrementálních otevřených optických snímačů. Snímače QUANTiC vynikají snadnou instalací s mimořádně širokými instalačními a provozními tolerancemi, včetně vestavěných instalačních a kalibračních funkcí. Podrobnější diagnostické informace jsou během instalace nebo pro diagnostiku na místě a hledání poruch přístupné prostřednictvím vyspělého diagnostického nástroje ADTi‑100 a softwaru ADT View.

Další informace o snímačích QUANTiC.

Detail webové stránky: Čtecí hlava QUANTiC™

RESOLUTE FS (funkční bezpečnost)

RESOLUTE FS je systém otevřeného absolutního optického snímače s certifikací pro následující funkčně bezpečnostní standardy:

 

ISO 13849:2015 PLd

IEC 61508:2010 SIL2

IEC 61800-5-2:2007 SIL2

 

Některé bezpečnostní funkce strojů, jako je Safety Limited Speed (SLS), vyžadují pro funkční bezpečnost zpětnou vazbu snímače. Použití snímacího systému, který je již dimenzovaný pro tyto aplikace, může významně zjednodušit certifikaci stroje. Přijmutí těchto vyspělých bezpečnostních funkcí stroje umožňuje výrobcům dodávat bezpečnější stroje s vyšší funkčností, která zkracuje dobu seřizování a prostoje stroje.


Další informace o řadě RESOLUTE FS.

RESOLUTE™ FS DRIVE-CLiQ RESA

Řada inkrementálních superkompaktních snímačů řady VIONiC™ má digitální výstup přímo ze čtecí hlavy

Řada VIONiC jsou vysoce přesné digitální inkrementální snímače vše-v-jednom společnosti Renishaw se širokou nabídkou volitelných lineárních a rotačních stupnic. Snímače VIONiC kombinují osvědčenou filtrační optiku a elektroniku pro interpolaci uvnitř čtecí hlavy společnosti Renishaw, s chybou interpolace (SDE) typicky <±15 nm a rozlišením až 2,5 nm.

Instalace snímačů VIONiC je snadná díky intuitivnímu auto-kalibračnímu režimu. Pro zpětnou vazbu snímače v reálném čase během instalace nebo pro diagnostiku na místě je k dispozici volitelný Vyspělý diagnostický nástroj (ADTi-100).

Další informace o řadě VIONiC.

Řada snímačů VIONiC

Miniaturní inkrementální snímače 20 µm a 40 µm řady ATOM™

ATOM je miniaturní bezkontaktní optický inkrementální lineární a rotační systém odměřování polohy společnosti Renishaw. Jeho inovativní konstrukce kombinuje miniaturizaci se špičkovou stabilitou signálu, odolností vůči nečistotám a spolehlivostí. Tato kombinace je na trhu ojedinělá a představuje významný pokrok ve výkonu a spolehlivosti miniaturních snímačů.

Systémy ATOM se vyznačují jednoduchou instalací s integrovanými LED diodami pro kontrolu integrity signálu.

Dodává se řada interfaců, včetně vysokovýkonného Ti, Ri a kompaktního PCB ACi.

Další informace o snímačích ATOM.

Detail webové stránky: Čtecí hlavice ATOM