Přeskočit navigaci

GoProbe pro Primo™

Co je GoProbe for Primo?

Software GoProbe pro Primo společnosti Renishaw je softwarový balíček 'vše v jednom', který byl navržen pro systém Primo.

GoProbe for Primo podporuje ustavování dílců, ustavování nástrojů a kalibrační cykly. Cykly sestávají vždy z jediného řádku kódu. Díky tomu je snadné naučit se software GoProbe ovládat a používat.

Co je školicí souprava GoProbe?

Školicí souprava GoProbe dodávaná společně se systémem Primo obsahuje nástroje pro seznámení se systémem a jeho efektivním využíváním.

Souprava obsahuje:

Kapesní příručka GoProbe: kapesní průvodce měřením v pěti krocích. Vynikající nástroj pro úvodní školení i každodenní používání.

Referenční karta GoProbe: jednoduchá referenční pomůcka pro jednořádkové příkazy. Je ideální, pokud už máte s používáním cyklů GoProbe nějaké zkušenosti.

Aplikace GoProbe: interaktivní aplikace pro váš chytrý telefon. Jednoduše určete co měříte, zadejte parametry a z obrazovky telefonu opište příkaz pro řídící systém stroje.

E‑ learningový kurz: kurz určený pro samostudium na počítači obsahuje příklady, díky kterým si snadno osvojíte používání cyklů GoProbe.

Školicí dílec GoProbe: plastový „obrobek“ obsahující většinu běžně měřených prvků. Používá se v příkladech e-learningového kurzu.

Programovací příručka GoProbe: příručka obsahující detailní informace o pokročilejších možnostech cyklů GoProbe.