Přeskočit navigaci

Doteky společnosti Renishaw pro ramena FARO®

Společnost Renishaw dále rozšířila svůj obsáhlý katalog doteků o nabídku doteků, specifických pro použití se sondami s ramenem FARO® .

Doteky společnosti Renishaw pro ramena FARO

Tyto doteky byly navrženy zejména pro použití na přenosných CMM s ramenem FARO a dodávají se v řadě různých průměrů. Jejich robustní design a konstrukce využívá zirkonové kuličky stupně přesnosti 5, jež mají vysokou lomovou houževnatost. Oxid zirkoničitý je velmi pevným keramickým materiálem, jehož charakteristiky tvrdosti a opotřebení se přibližují kvalitám rubínu. Díky vlastnostem povrchu je ideálním materiálem pro agresivní aplikace u litinových součástí.

Kuličky jsou k vysoce pevným stopkám z karbidu wolframu upevněny lepidlem odolným proti nárazům a začleněny byly i speciální konstrukční techniky zajišťující mimořádnou tuhost a praktickou nezničitelnost spoje mezi tělesem a stopkou.

Doteky společnosti Renishaw pro sondy FARO se dodávají se závity velikosti 11/4-20 UN a M6.

Příslušenství

Společnost Renishaw také dodává celou řadu různého příslušenství. To zahrnuje komplexní soupravu, prodloužení, šrouby a adaptéry, jakož i metrologické upínací prvky a metrologické upínací stoly.

Prozkoumejte naši nabídku

Naše nabídka obsahuje sondy s kuličkami ze zirkonu a karbidu wolframu s různými rozměry závitů a sortimentem příslušenství pro potřeby různých aplikací. Další informace a zobrazení kompletní nabídky viz brožura doteků pro příslušenství.

Galerie aplikací doteků Renishaw pro ramena FARO