Přeskočit navigaci

ACR3

Zásobník ACR3 poskytuje chytré pasivní řešení pro automatickou výměnu sond bez nutnosti rekalibrace po výměně.

ACR3

ACR3 je určen pro automatickou výměnu sond a nástavců vybavených spojovacím rozhraním Autojoint. Je ideální pro systémy s motorickými hlavicemi PH10M PLUS a PH10MQ PLUS. Může být využit pro většinu sond Renishaw, ale i pro snímací systémy jiných výrobců.

ACR3 je sice čtyřportová jednotka, avšak dvě jednotky lze spojit dohromady, takže v zásobníku lze uložit osm různých sond a prodlužovacích nástavců, což dostačuje pro jakoukoli úlohu měření.

Pasivní mechanizmus při výměně bezpečně a plně automaticky zamyká a odemyká rozhraní Autojoint. K pohonu automatického výměnného systému je využit pohyb pinoly souřadnicového měřicího stroje, takže nejsou nutné žádné další motory ani řídicí systém.

ACR3 je součástí modulárního výměnného systému MRS společnosti Renishaw. Jednotku ACR3 lze tedy kombinovat se zásobníkem FCR25 pro výměnu modulů skenovací sondy SP25M, nebo se zásobníkem SCP600 pro skenovací sondu SP600M.

Rozšířená záruka

Pro váš klid nabízíme pro CMM produkty až tříletou záruku. Rozšíření záruky lze sjednat během prvních tří měsíců od zakoupení. Kontaktujte svého prodejce.