Přeskočit navigaci

Odpovědnost firem

Snažíme se být inspirujícím zaměstnavatelem, spolehlivým obchodním partnerem a uvědomujeme si, jaké máme vliv na naši komunitu na celém světě.

Naše mnohaleté aktivity v oblasti odpovědnosti firem (CR) nám poskytly pevný základ pro tvorbu bezpečné a udržitelné budoucnosti pro všechny.

Náš přístup k odpovědnosti firmy (CR)

Středobodem veškeré naší činnosti je záměr Transforming Tomorrow Together. Díky naší přísné architektuře řízení, podporující náš dlouhodobý strategický rozvoj, jsou pro nás rozhodující dodávky podle našeho záměru, podpora podnikání a prospěch našich partnerů.

Lidé

Pro náš úspěch je důležité vzbuzení zájmu a motivace našich zaměstnanců, což nám dává správné schopnosti a znalosti v našem podnikání. Musíme také naslouchat našim zaměstnancům zda jsou v duševní pohodě a poskytovat jim bezpečné pracovní prostředí.

Zákazníci

Pro splnění našich záměrů je důležité pochopit potřeby a problémy našich zákazníků. Díky tomu potom můžeme podporovat růst jejich možností v oblastech výroby, vědy i zdraví pro dosažení jejich vlastních udržitelných cílů.

Dodavatelé

Pro náš úspěch jakožto výrobce je důležitý robustní dodavatelský řetězec vysoce kvalitních, bezpečných a etických surovin. Musíme také mít dobré vztahy s našimi dodavateli, což nám pomáhá plnit rostoucí a měnící se požadavky našich zákazníků.

Komunity

Zodpovědné jednání je pro nás důležité k dosažení příznivého vlivu na komunity, které jsou blízké našemu podnikání.

Akcionáři

Poznali jsme důvěru, jakou do nás vkládají naši menšinoví akcionáři a snažíme se jim zajistit dlouhodobou návratnost.

Planeta

Abychom světu se stále vzácnějšími zdroji poskytli dlouhodobou kvalitu, musíme minimalizovat dopad našeho podnikání na životní prostředí.

FTSE4Good

FTSE4Good logo

Společnost Renishaw plc patří k ustavující skupině FTSE4Good Index. Na základě nezávislého hodnocení bylo shledáno, že společnost splňuje globálně uznávané standardy odpovědnosti firem. Začlenění do skupiny FTSE4Good Index ukazuje, že jsme splnili přísná ekologická, sociální a kontrolní kritéria a máme tedy dobrou pozici pro využití předností odpovědných pracovních postupů.

Kliknutím na níže uvedené odkazy získáte další informace o našich CR zásadách a závěrech.

Chcete-li kontaktovat CR tým, vyplňte prosím kontaktní formulář.

Související dokumenty