Přeskočit navigaci

Upínací stavebnice pro CMM

Upínací stavebnice společnosti Renishaw pro souřadnicové měřicí stroje (CMM) zvyšují výrobní kapacitu, opakovatelnost a přesnost kontrolního procesu. Přípravky můžete snadno, rychle a opakovaně sestavit.

Upínací stavebnice pro CMM

Řada upínacích přípravků Renishaw pro souřadnicové měřicí stroje zahrnuje široký výběr upínacích desek a upínacích elementů se závity M4, M6 nebo M8. Ať kontrolujete součásti pro letecké, kosmické, automobilové, elektronické, průmyslové nebo zdravotnické aplikace, společnost Renishaw je schopna poskytnout komplexní upínací řešení pro jakoukoliv součást bez ohledu na její velikost, tvar nebo materiál.

Upínací sestavy lze sestavit velmi rychle a tím zvýšit výrobní kapacitu a odstranit prodlevy během kontroly. Otvory jsou na upínací desce označeny. Díky tomu lze snadno zdokumentovat souřadnice jednotlivých komponentů a sestavu opakovaně rozebírat a sestavovat. Stejnou sestavu lze rychle a přesně kdykoliv znovu vytvořit, jsou-li stejné upínací elementy využívány pro různé měřicí úlohy. Identické upínaní eliminuje vliv nahodilých chyb procesu a je důležité pro zvýšení opakovatelnosti a přesnosti kontroly.

Upínací stavebnice pro CMM

Renishaw upínací přípravky pro CMM můžete zakoupit v předem sestavených stavebnicích nebo samostatně po jednotlivých elementech. Součástí každé sady je jedna upínací deska a rozsáhlá souprava upínacích prvků. Upínací sadu vybírejte podle typu součásti, kterou budete upínat. Společnost Renishaw nabízí dva typy stavebnic:

  • Standardní upínací stavebnice
  • Magnetická upínací stavebnice (obsahuje magnety pro upínání ocelových součástí)

Potřebujete-li více informací, stáhněte si Technická specifikace: Upínací přípravky pro CMM nebo kontaktujte místního prodejce.

Upínací desky

Upínací desky jsou vyrobeny z litého hliníku a opatřeny tvrzeným eloxovaným teflonovým povlakem odolným proti opotřebení a poškrábání. Jsou dodávány v rozměrech až 1500 mm — 3000 mm. Desky lze na stůl stroje připevnit pomocí speciálních upínek Renishaw (dvojice upínek je součástí všech desek až do velikosti 600 mm x 600 mm).

Upínací elementy

Upínací elementy jsou snadno nastavitelné a zabezpečují pevné přichycení dílce při použití minimální síly, aby nedošlo k poškození nebo deformaci. Široký sortiment elementů přináší mnoho variant při sestavování upínacího přípravku, aby byla zajištěn přístup sondy k měřeným prvkům dílce.

Dokumenty ke stažení

  • Technické parametry: Upínací stavebnice Technické parametry: Upínací stavebnice

    Upínací přípravky společnosti Renishaw pro souřadnicové měřicí stroje umožňují rychle a opakovatelně upnout každou měřenou součást na stůl měřicího stroje. Tím zvyšují kapacitu stroje a také opakovatelnost a přesnost měření. Upínací stavebnice jsou modulární. Sestavu lze rozšířit o další elementy, aby upnutí odpovídalo požadavkům pro libovolný měřený díl, bez ohledu na jeho velikost, tvar či materiál.

Galerie upínačů pro CMM

Nabízíme také širokou škálu snímacích systémů pro CMM a doteků.