Přeskočit navigaci

Software RotaryXL pro XR20-W

Umožňuje rychlé a konzistentní ustavení systému a provádění kontrolních měření.

Softwarovou aplikaci Rotary tvoří dva CD disky; jeden se softwarem RotaryXL pro sběr dat a druhý se softwarem XCal-View pro analýzu dat.

RotaryXL je první z inovovaných softwarových řešení vyznačujících se charakteristickým uživatelsky přátelským rozhraním. Uživatel díky tomu získává rychlé a snadné ovládání rotačního kalibračního zařízení (XR20-W) a možnost rychlého nastavení a sběru dat. Software používá nové uspořádání obrazovky a nové grafické provedení. Obsahuje také předvolené šablony pro nejběžnější testy ISO a ASME a zjednodušené volby na obrazovce. Díky funkci „automatické kalibrace" by i méně zkušení uživatelé měli být schopni rychle se systémem seznámit. 

Softwarová sada Rotary

XCal-View je software pro analýzu dat. Slouží pro práci s daty získanými laserovými kalibračními systémy XL-80 nebo ML10. Podporuje všechny typy měřicích úloh včetně lineárních, úhlových a rotačních.

Software umožňuje uživateli lepší možnosti analýzy dat, než kdykoli dříve. Nové funkce softwaru usnadňují manipulaci s daty a poskytují mnohem větší flexibilitu při porovnávání, zobrazování, formátování a sledování těchto dat.

XCal-View mohou stávající uživatelé systému XR20-W získat formou aktualizace předchozí verze analytického softwaru Renishaw. Veškeré podrobnosti viz Software pro analýzu dat.

Doplňující software

Unikátní software Off Axis pro mimoosé měření umožňuje použití systému XR20-W pro mnoho konfigurací stroje, kde je obtížné systém upevnit přímo do bodu otáčení rotační osy stroje.

Nejdůležitější fakta o RotaryXL (V1.10)

Aktualizovaná příručka XR20 obsahuje novou kapitolu o Pre Lock Dwell.  Změny v příručce byly přeloženy do japonštiny, němčiny, tradiční čínštiny, zjednodušené čínštiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a ruštiny.

Stažení softwaru

  • Stažení softwaru: Stažení softwaru: RotaryXL V1.10 [en]

    Vydáno v květnu 2015. Nejnovější software RotaryXL. Systémové požadavky: Windows® XP (SP3 nebo vyšší), Windows® Vista nebo Windows® 7 a 8 (32 a 64 bitů). Vhodné pro aktualizaci stávajících instalací RotaryXL nebo pro instalaci na nový počítač; neobsahuje analytický software.

  • Poznámka k softwarové verzi: RotaryXL (V1.10) Poznámka k softwarové verzi: RotaryXL (V1.10) [en]

    Důležité informace týkající se instalace a použití softwaru RotaryXL 1.10. Doporučujeme přečíst si informace před stažením nebo instalací softwaru. V angličtině: