Přeskočit navigaci

Software pro analýzu dat XCal-View

Software pro analýzu dat laserového systému XL-80 a reporting dle mezinárodních norem.

Stáhnout plnou verzi softwaru XCal-View teď

Vyzkoušet zdarma ve zkušební době 30 dnů

XCal-View Vlastnosti a funkce

  • Software XCal-View poskytuje uživateli více možností a kontroly při analýze dat. Nové funkce softwaru kombinují snadný výběr a manipulaci s daty a poskytují mnohem větší flexibilitu při porovnávání, zobrazování, formátování a sledování těchto dat, než kdykoli dříve.

Přehled XCal-View

XCal-View lze použít pro komplexní analýzu výkonu stroje a sledování trendů v průběhu času. To uživateli umožňuje rychle diagnostikovat jakýkoli problém a naplánovat údržbu stroje. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je jednoduchým, avšak výkonným nástrojem pro analýzu dat.

Software poskytuje automatické reporty, které odpovídají mnoha mezinárodním normám kontroly výkonu stroje a zjednodušuje jejich splnění. Normy zahrnují ISO, ASME, VDI, JIS a GB/T plus další analýzy Renishaw pro stručnou sumarizaci výsledku.

XCal-View Možnosti pořízení

Software XCal-View nahrazuje analytický modul v dřívějších softwarech LaserXL, RotaryXL a Laser10. S novými laserovými systémy je dodáván na samostatném CD disku a pro stávající uživatele je k dispozici jako samostatný produkt. Standardní možnosti umožňují jednoduchou, dvojitou nebo vícenásobnou (x10) instalaci.

Upozorňujeme vás, že při instalaci software vyžaduje aktivaci (online nebo e-mailem) pomocí kódu dodaného se softwarem.

Stažení softwaru

Nejdůležitější fakta o XCal-View (V2.4)

  • ISO 230-2: standardně doplněno v r. 2014
  • ISO 10791-6: standardně doplněno v r. 2014
  • Podpora dat snímaných softwarem Ballbar Trace
  • Doplnění radiánů, miliradiánů a mikroradiánů pro chyby kolmosti
  • Možnost vytištění grafu kompenzace chyb
  • Aktualizovaná uživatelská příručka je nyní k dispozici v japonštině, němčině, tradiční čínštině, zjednodušené čínštině, španělštině, korejštině, italštině, francouzštině, ruštině, portugalštině, češtině a polštině

Informace o produktu