Přeskočit navigaci

Software pro analýzu dat XCal-View

Software pro analýzu dat laserového systému XL-80 a reporting dle mezinárodních norem.

Stáhnout plnou verzi softwaru XCal-View teď

Vyzkoušet zdarma ve zkušební době 30 dnů

Přehled XCal-View

XCal-View lze použít pro komplexní analýzu výkonu stroje a sledování trendů v průběhu času. To uživateli umožňuje rychle diagnostikovat jakýkoli problém a naplánovat údržbu stroje. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je jednoduchým, avšak výkonným nástrojem pro analýzu dat.

Software poskytuje automatické reporty, které odpovídají mnoha mezinárodním normám kontroly výkonu stroje a zjednodušuje jejich splnění. Normy zahrnují ISO, ASME, VDI, JIS a GB/T plus další analýzy Renishaw pro stručnou sumarizaci výsledku.

XCal-View Vlastnosti a funkce

 • Software XCal-View poskytuje uživateli více možností a kontroly při analýze dat. Nové funkce softwaru kombinují snadný výběr a manipulaci s daty a poskytují mnohem větší flexibilitu při porovnávání, zobrazování, formátování a sledování těchto dat, než kdykoli dříve.

XCal-View Možnosti pořízení

Software XCal-View nahrazuje analytický modul v dřívějších softwarech LaserXL, RotaryXL a Laser10. S novými laserovými systémy je dodáván na samostatném CD disku a pro stávající uživatele je k dispozici jako samostatný produkt. Standardní možnosti umožňují jednoduchou, dvojitou nebo vícenásobnou (x10) instalaci.

Upozorňujeme vás, že při instalaci software vyžaduje aktivaci (online nebo e-mailem) pomocí kódu dodaného se softwarem.

Nejdůležitější fakta o XCal-View (V2.4)

 • ISO 230-2: standardně doplněno v r. 2014
 • ISO 10791-6: standardně doplněno v r. 2014
 • Podpora dat snímaných softwarem Ballbar Trace
 • Doplnění radiánů, miliradiánů a mikroradiánů pro chyby kolmosti
 • Možnost vytištění grafu kompenzace chyb
 • Aktualizovaná uživatelská příručka je nyní k dispozici v japonštině, němčině, tradiční čínštině, zjednodušené čínštině, španělštině, korejštině, italštině, francouzštině, ruštině, portugalštině, češtině a polštině

Stažení softwaru

 • Stažení softwaru: Software pro analýzu dat XCal-View verze 2.4 [en]

  Vydáno v listopadu 2015. Plnohodnotný software umožňující bezplatné používání po dobu 30 dnů. Neomezené používání vyžaduje koupi aktivačního ID. Uvědomte si, prosím: XCal-View (30denní zkušební verze) není kompatibilní s Virtual Machines (VM). (71,5 MB).

 • Poznámka k softwarové verzi: XCal-View verze 2.4 Poznámka k softwarové verzi: XCal-View verze 2.4 [en]

  Důležité informace týkající se instalace a použití softwaru XCal-View verze 2.4. Doporučujeme přečíst si informace před stažením nebo instalací softwaru. Nahrazuje XCal-View verzi 2.3. V angličtině:

Informace o produktu