Přeskočit navigaci

Renishaw uvádí software FixtureBuilder pro 3D modelování k vytváření sestav upínacích systémů a usnadnění práce s dokumentací a offline programováním

Duben 2016

Společnost Renishaw uvede software FixtureBuilder na veletrhu Control 2016, který se bude konat v německém Stuttgartu od 26. do 29. dubna.

FixtureBuilder je softwarový balík pro 3D modelování navržený tak, aby umožňoval offline vytváření a dokumentaci sestav upínacích systémů.

Software lze používat s CAD modelem kontrolovaného dílu, který se naimportuje do programu FixtureBuilder, takže je možné kolem dílu vytvořit upínací systém. Celá sestava, společně s dílem, může být následně exportována do kontrolního programovacího softwaru pomocí univerzálních formátů souborů, např.: IGES, SAT, STEP atd.

Software FixtureBuilder nabízí širokou škálu zákaznických výhod odvozených z mimořádného porozumění ověřeným postupům metrologie a kontrole dílů ze strany společnosti Renishaw.

Program FixtureBuilder nabízí bezkonkurenčně jednoduché používání díky:

- Jasné a dobře organizované knihovny komponent;
- Inteligentní funkce ‘Drag and drop';
- Rychlá manipulace s dílci
- A snadno použitelný mechanismus zábran.

Uživatelská zkušenost je ještě více posílena plnou kompatibilitou softwaru s modely CAD a dostupností vlastních knihoven.

Funkce „Build it“ je jednou z klíčových výhod, které jsou dostupné všem uživatelům softwaru FixtureBuilder. Automatizuje vytváření pracovních pokynů a kusovníků pro každou sestavu upínacího systému a tím pomáhá zajišťovat shodu s normami kvality a usnadňuje objednávání produktů

Software je k dispozici pro všechny stávající a budoucí zákazníky společnosti Renishaw za účelem doplnění a dalšího zlepšení produktivity jejich upínacích systémů Renishaw a jiného kontrolního zařízení. Můžete si jej zakoupit prostřednictvím distribuční sítě společnosti Renishaw a rovněž na e-shopu společnosti Renishaw. Na vyžádání je k dispozici také sedmidenní zkušební verze.

Další informace o upínacích produktech společnosti Renishaw naleznete na stránce www.renishaw.cz/fixtures