Přeskočit navigaci

Upínací přípravky pro Equator™

Upínací přípravky pro měřicí systém Equator umožňují snadné a rychlé upínaní bez ohledu na velikost, geometrii a materiál součásti.

Upínací přípravky pro kontrolní systém Equator

Upínací přípravky Renishaw pro systém Equator obsahují speciálně navržené upínací desky s 3bodovým kinematickým systémem pro rychlou montáž a demontáž ze stroje. Spolehlivé spojení upínací desky se strojem zaručuje, že každý přípravek lze opakovaně umístit a bezpečně upevnit. Díky tomu lze měnit kontrolované dílce v systému Equator během několika sekund.

Upínací přípravky Renishaw pro systém Equator zvyšují výrobní kapacitu, opakovatelnost a přesnost kontrolního procesu díky rychlému, snadno konfigurovatelnému sestavení.

  • Otvory v upínacích deskách jsou označeny. Díky tomu lze snadno zdokumentovat souřadnice jednotlivých prvků a sestavu opakovaně rozebírat a sestavovat.
  • Všechny komponenty jsou dotahovány ručně bez použití speciálních nástrojů.

Upínací komponenty lze snadno sestavit tak, že jsou v minimálním kontaktu se součástí, takže během kontroly není dráha sondy ničím omezena.

Upínací desky jsou hliníkové odlitky, opatřené tvrzeným eloxovaným povlakem Nituff® odolným proti opotřebení a poškrábání. Dodávají se v provedení se závitovými otvory M4, M6 nebo M8.

Objednání upínacích přípravků pro systém Equator

Upínací přípravky Renishaw pro systém Equator lze zakoupit jako předem konfigurované stavebnice nebo po jednotlivých elementech. Součástí každé sady je jedna upínací deska a rozsáhlá souprava upínacích prvků. Upínací sadu vybírejte podle typu součásti, kterou budete upínat. Společnost Renishaw nabízí dva typy stavebnic:

  • Standardní upínací stavebnice
  • Magnetická upínací stavebnice (obsahuje magnety pro upínání ocelových součástí)

Potřebujete-li další informace, stáhněte si Technická specifikace: Upínací přípravky pro systém Equator nebo kontaktujte místního prodejce.

Dokumenty ke stažení

Galerie upínačů pro Equator

Nabízíme také širokou škálu snímacích systémů Equator a doteků.