Přeskočit navigaci

LaserXL™ software pro XL-80

Software pro sběr dat laserového systému XL-80.

Software LaserXL™ obsahuje moduly pro lineární a úhlová měření, měření rotačních os, měření rovinnosti a pravoúhlosti a také umožňuje provádět dynamická měření.

Stávající uživatelé si na této stránce mohou stáhnout nejnovější verzi softwaru LaserXL™.

Software umožňuje sejmutá data analyzovat a tisknout reporty podle mnoha mezinárodních norem - ISO, ASME, VDI, JIS a GB. K dispozici je také komplexní Renishaw analýza.

Funkce dynamického měření umožňuje sběr dat s frekvencí 10 Hz až 50 kHz a jejich analýzu a vyhondocení. Dynamické prohlížení pořízených dat umožňuje software QuickViewXL™.

Všechny softwarové funkce jsou zaměřeny na výrazné zlepšení polohové přesnosti strojů. K dispozici je také kompenzační software pro mnoho v současnosti používaných řídicích systémů.

Dvouosé laserové měření

Ustavení XL-80 pro dvě osy

Použitím dvou systémů XL-80 společně lze zaznamenávat a na obrazovce zobrazovat naměřená data z obou os současně. Speciální softwarová funkce je obsažena v softwaru LaserXL™ bez doplatku. Vyžaduje pouze jeden další volný port USB nebo rozbočovač USB.)

Tato softwarová opce byla navržena specificky pro portálové frézky a velké dvounosníkové souřadnicové měřicí stroje, kde je jedna osa řízena dvěma pohony a/nebo zpětnovazebními systémy.

Stažení softwaru