Přeskočit navigaci

Kontrolní systém Equator™

Nejnovější informace o kontrolních systémech Renishaw, případové studie a technické články.

Nejnovější články

 • Nový software pro inteligentní řízení procesu určený pro kontrolní systém Renishaw Equator™

  Flexibilní měřicí systém Equator™ od společnosti Renishaw je nyní nabízen se softwarem IPC (intelligent process control – inteligentní řízení procesu), který poskytuje funkce pro plnou automatizaci aktualizací korekcí nástrojů v CNC výrobních procesech. Zlepšená schopnost přesného obrábění dílů, kratší doba nastavení a seřízení procesu a integrace se systémy automatizace jsou jen některé z výhod, které mohou uživatelé nyní očekávat.

 • Astro Kovo Plzeň utekla konkurenci s měřicím systémem Equator™

  Je to takový český „americký sen“. Začínal jako soustružník, dnes Miroslav Dušek vlastní strojírenskou firmu s mnohamilionovým obratem. Láska k poctivému řemeslu se u něj potkává s vynalézavostí, která ho nyní dovedla k vývoji revoluční linky pro měření kvality.Výrobní prostory firmy Astro Kovo Plzeň v Americké ulici na okraji Třemošné připomínají spíše ranč, než strojírenskou firmu.

 • Replace manual gauges with new INTUO™ software for Equator™

  The Renishaw Equator™ flexible gauge is now offered with the new INTUOTM gauging software, combined with a range of industry standard Renishaw probes. INTUO simplifies and automates the gauging of a wide variety of parts, removing dependence on the skill of manual gauge users. Reducing gauging inconsistency reduces scrap, whilst ensuring parts that are out of tolerance are always identified.

 • Programovatelný kontrolní systém Equator™ pomáhá vytvořit jedinečnou automatizační buňku pro obrábění ložisek a třídění součástek

  Conroe, Texas, USA – Společnost Conroe Machine provádí to, o čem většina obroben pouze sní – soustružení skupiny součástek v cyklu v autonomně řízených automatických výrobních buňkách.

 • “Since using Equator we have not made a single bad part and have reduced part production cost by 27%”

  The quality of the products a company produces, and their assurance of that quality, can mean all the difference to successfully acquiring contracts. Maintaining that quality also significantly increases the chances of repeat business. High-Tech Engineering, a precision engineering company based in Dunstable, Bedfordshire, UK, has always focused on the quality of the parts it produces. Now with its latest addition, a Renishaw Equator gauging system, it is reaching 100% part inspection and zero

Všechny články