Přeskočit navigaci

Kalibrace a optimalizace stroje

Měření parametrů a diagnostika stavu stroje jsou základem pro stanovení schopností procesu na známé a opakovatelné úrovni.

První krok pro zlepšení procesu

Kalibrační systémy Renishaw - Laserový interferometr a Ballbar kontrolují, sledují a zlepšují statickou a dynamickou přesnost obráběcích strojů, souřadnicových měřicích strojů a dalších pohybových systémů s nároky na přesné najíždění polohy.

Naše kalibrační produkty jsou proto považovány za první krok při zlepšování schopností procesu. Jsou také vhodným doplňkem systémů měření na stroji nebo mimo něj.

Představení softwaru CARTO pro laserové měření systémem XL-80

Softwarový balík CARTO provádí uživatele celým průběhem procesu měření, od nastavení a testu až po analýzu dat.

Intuitivní uživatelské rozhraní a průběh činnosti softwaru odpovídá snadnému nastavení víceosého kalibrátoru XM-60 a laseru XL-80.

Objevte výhody softwaru CARTO

Zmodernizujte váš kalibrační systému

Společnost Renishaw nabízí uživatelům starších kalibračních systémů možnost modernizace na úroveň nejnovějšího systému.  Vzhledem k přednostem, které nabízí bezdrátový systém Ballbar QC20-W jsme přesvědčení, že budete chtít modernizovat.

Náš laserový systém XL-80 nabízí vynikající výkon a ještě vyšší přesnost. Kromě toho je kompatibilní s optikou staršího systému ML10. Kalibrátor rotačních os XR20-W přidává laserovému systému větší flexibilitu, jednodušší nastavení a obsluhu.

Kalibrační software

Společnost Renishaw pravidelně aktualizuje softwary pro opravy chyb, doplnění funkcí, rozšíření podporovaných jazyků, při změnách v normách a v softwaru společnosti Microsoft.

Pokud nepoužíváte nejnovější software, mohou vám některé funkce chybět.

Stáhněte si nejnovější verzi softwaru