Doplňková výroba (3D tisk kovu)

Naší filozofií je poskytovat řešení na klíč, která splňují a překračují potřeby a očekávání našich zákazníků.

Obrázek laskavě poskytla společnost Jotero.

Obsah stranyMateriály ke staženíZavolat místní kancelář Kontaktujte nás on-line

Technologie doplňkové výroby společnosti Renishaw zahrnují laser melting, vakuové lití a vstřikovací lisování.

Proces laser melting společnosti Renishaw je nově vznikající výrobní technologie vyskytující se v lékařství (ortopedie), v leteckém a kosmickém průmyslu a ve vysoce technologicky náročných sektorech strojírenství a elektroniky. Laser melting je digitálně řízený proces doplňkové výroby, který využívá laserovou energii soustředěnou do ohniska k tavení prášků kovů do trojrozměrných předmětů.

Vakuové lití je používáno především k výrobě velmi kvalitních prototypů z řady polyuretanových (PU) pryskyřic, které napodobují vlastnosti strojírenských polymerů. Je také možné odlévat nylon a vytvářet voskové originály pro odlévání metodou vytavitelného modelu.

Vstřikovací lisy od společnosti Renishaw jsou vhodné buď k malosériové výrobě za použití pryskyřičných modelů, nebo k velkosériové výrobě malých komponent do hmotnosti 12 g v závislosti na zvoleném modelu.

Společnost Renishaw také prodává řadu materiálů a spotřebních materiálů, které podporují technologie vakuového lití, laser melting a malosériové výroby.

Procházet

Laser Melting 

 

Vakuové lití

 Vstřikovací lisování
 Stroj pro tavení laserem AM250

Výroba řízená CAD systémem pro široký sortiment kovů

  Vakuově odlitá část potrubí

Velmi kvalitní součásti z materiálů pro výrobu kopií a nylonu zpevněného skelnými vlákny, a voskové modely pro lití metodou vytavitelného modelu

  

Vstřikovací lis 12/90 HSE

Řada vstřikovacích lisů 12/90

 

Školení, servis a podpora

Servisní technik
Naše stránka servisu a podpory obsahuje užitečné informace o konfiguraci a použití našich výrobků. Najdete zde odpovědi na časté dotazy, materiály ke stažení a okamžitou podporu prostřednictvím našich podpůrných článků.
 
Školení o technologiích doplňkové výrobyOdborná aplikační školení přispívají výrazným způsobem k úspěchu našich technologií doplňkové výroby a vývoje produktů.