Společnost Renishaw doplnila do svého revolučního pětiosého měřicího systému REVO® novou volitelnou sondu, která poprvé umožňuje plné začlenění kontroly drsnosti povrchu do měřicích cyklů CMM.S novým modulem SFP1 můžete měřit drsnost povrchu od 6,3 do 0,05 Ra. Díky této inovaci není nadále nutné používat přenosné drsnoměry nebo přenášet měřený kus na vyhrazená pracoviště pro měření drsnosti povrchu.
Madridská firma z oboru přesného obrábění, specializující se na komplexní díly pro letecký průmysl a obranné aplikace, investovala do pětiosé měřicí hlavy a snímacího systému REVO® od společnosti Renishaw.Tato změna pomohla zkrátit čas na kontrolu obrobků na pětinu a zajišťuje, že kontrola kvality a inspekce dílů nebude zaostávat za špičkovým vybavením jejích CNC strojů.
Strojírenská firma GE Oil and Gas z Florencie se rozhodla zvýšit výkonnost souřadnicového měřicího stroje DEA Global a přejít na systém společnosti Renishaw. Ten jí umožní podstatně zvýšit objem sebraných dat a následně také analyzovat tvar vyráběných dílů – u stroje DEA věc donedávna nepředstavitelná
Nový výkonný metrologický software doplňuje inovativní pětiosou měřicí hlavici REVO™ společnosti Renishaw. Spolu s univerzálním řídicím systémem pro souřadnicové měřicí stroje UCC2 nabízí modernizaci pod heslem „Vše na jednom místě“. Společnost Renishaw má to potěšení vám představit novou softwarovou aplikaci pro souřadnicové měřicí stroje MODUS™, která nabízí uživatelům souřadnicových měřicích strojů kompletní modernizaci dodanou a podporovanou společností Renishaw. Software MODUS™ poskytuje vý
Renishaw plc is pleased to announce the launch of an innovative contact-sensing rigid probe that provides multisensor capability and exceptional performance for portable measurement arms such as the Quantum FaroArm.
Nový kapesní průvodce společnosti Renishaw technologiemi pro souřadnicové měřicí stroje je užitečný referenční zdroj pro uživatele, kteří vybírají nový souřadnicový měřicí stroj nebo uvažují o modernizaci staršího, již provozovaného měřicího stroje. Průvodce poskytne užitečné informace zkušeným metrologům i začátečníkům ve snímacích technologiích pro souřadnicové měřicí stroje.
Uživatelé všech značek CMM (souřadnicových měřicích strojů) mají nyní možnost zdokonalit jejich měřící funkce díky retrofitu společnosti Renishaw. Renishaw dnes může poskytnout kompletní nabídku modernizace CMM založenou na ověřené univerzální řídicí jednotce UCC2 pro CMM a na novém metrologickém softwaru MODUS™ pro tyto stroje.
I přes jejich významný vliv na účinnost motoru a výfukové plyny bylo měření sedel a vedení ventilů tradičně tak komplikované a časově náročné, že používané metody často představují kompromis a neumožňují citlivou zpětnou vazbu procesu.
Společnost Renishaw doplnila do svého revolučního pětiosého měřicího systému REVO® novou volitelnou sondu, která poprvé umožňuje plné začlenění kontroly drsnosti povrchu do měřicích cyklů CMM. Sonda SFP1 pro měření drsnosti povrchu, která má rozsah měření 6,3 až 0,05 Ra, nabízí unikátní „jedinou platformu“, díky které nejsou zapotřebí ruční snímače, ani není třeba přemísťovat díly do nákladných jednoúčelových strojů pro měření drsnosti povrchu.
Novinky o nejnovějších výrobcích společnosti Renishaw pro souřadnicové měřicí stroje, případové studie a technické články, umožňují výrobnímu odvětví zvýšit měřicí výkon a dosáhnout podstatných úspor nákladů.
Nové zprávy
Zaregistrujte se k pravidelnému odběru nových zpráv vydávaných společností Renishaw